KONFERENCE


KONFERENCE BEZPEČNĚ SPOLU 2019

NA TÉMA: 

KOORDINÁTOR BOZP, JEHO VZTAH K ÚČASTNÍKŮM VÝSTAVBY A PRAXE S KVALITOU ZPRACOVÁNÍ TECHNOLOGICKÝCH POSTUPŮ VČETNĚ RIZIK A OPATŘENÍ


Společnost Arrano Group s.r.o. ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí pořádá Konferenci Bezpečně spolu na téma: Koordinátor BOZP jeho vztah k účastníkům výstavby a praxe s kvalitou zpracování technologických a pracovních postupů. 

Termín a místo konání: 29.1.-30.1.2019, v Maximus Resortu na brněnské přehradě.  

Dvoudenní odborná akce se bude zabývat především činností Koordinátora BOZP ve vazbě na další účastníky výstavby a kvalitou zpracování technologických a pracovních postupů včetně rizik a opatření k nim, se zaměřením na zemní a výkopové práce na staveništi.

Součástí konference bude i společné setkání koordinátorů BOZP se zástupci odboru bezpečnosti Ředitelství silnic a dálnic ČR. 

Účelem setkání bude sjednocení postupů všech koordinátorů BOZP na stavbách ŘSD ČR, při plnění požadavků ŘSD ČR vyplývajících ze smluvních vztahů a bezpečnostních předpisů.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK: 

1. VARIANTA: 3.500 Kč včetně DPH za 2 dny/osoba  nebo 
2. VARIANTA: 4.300 Kč včetně DPH za 2 dny + společenský večer/osoba

KAPACITA SPOLEČENSKÉHO VEČERA JE NAPLNĚNA!JAK SE PŘIHLÁSIT: pomocí elektronického formuláře (viz šipka) a nebo na email svatava.hruba@arranogroup.czzaslat jména a příjmení osoby či osob, výběr varianty a způsob platby (hotově/převodem)

Po zaslání emailu s přihláškou Vás budu kontaktovat s dalšími informacemi. Kapacita sálu je 130 osob a nyní je obsazeno již partnery 70 míst.

Záštitu akci udělilo: Ministerstvo práce a sociálních věcí, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, Ředitelství silnic a dálnic a Státní úřad inspekce práce.

Poděkování za pořádání konference patří především partnerům, kteří se konferenci rozhodli podpořit nejen finančně, ale především svým kladným přístupem k dodržování bezpečnosti práce na staveništi.

Pořádané semináře:

ARRANO GROUP s.r.o. Na Střelnici 48, 779 00 Olomouc

mapa webu Webdesign STUDIO VIRTUALIS